Astazi, X3 Studios a lansat Proiect 1000.
E o zi mare pentru noi deoarece ne dorim ca acest proiect să aibă succes. Dar mai mult decât atât, ne dorim foarte mult ca să inspirăm şi pe alţii, iar acest Proiect 1000 să nu fie decât o primă iniţiativă de acest gen. Răspunsurile la toate întrebările voastre – ce, cum, de ce – le puteţi găsi pe site-ul proiectului, www.proiect1000.org. – Stefan Szakal
Da, 1000 de ore de design oferite pro-bono, pentru ca era momentul! Eu unul sunt incantat de proiectul asta si cred ca nu sunt singurul. Daca vreti sa ne sustineti, aveti la dispozitie o serie de bannere (se vor adauga mai multe zilele astea).
Spor!
9Comentarii
In ce masura esti implicat in el?
Sper sa ne tii la curent cu reusitele acestui proiect.
Adaugat si bannerul de sustinere.
Proiectul e initiat de firma la care lucrez, X3 Studios
Initiativa interesanta si de urmat
Plus expunere maxima.
Eu fac proiecte pro-bono daca sunt rugat doar.
Intradevar ideea e geniala, mi se pare o chestie de avangarda, really cool shit. Nici o alta agentie din ro nu a mai facut asa ceva. Respect. Dabea astept sa vad ce iese. Este si o idee buna pentru marirea portofoliului.
Felicitari si mult succes cu noul proiect.
Cum zicea si Claudiu Murariu sa ne tii la curent.
Radu, poate măcar tu ne ajuţi (adică pe Grupul pentru software liber), cu un logo, mini identitate…?
Merci anticipat!
@Stefan Alexandru: ba da, Headvertising http://www.headvertising.ro/data/print/headvertising/1.html
@Marius merci de link, mi se par bestiale ideea si copy-ul
Misto logo-ul. Frumos. Astept sa vad ce iese.